Weź udział w rekrutacji
na stanowisko
fotografa-podróżnika.

Zwycięzca wyłoniony na drodze trzyetapowego konkursu pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy.

Otrzyma ponadto aparat z 30-krotnym zoomem Fujifilm HS35. Tym modelem zbliży wymarzone miejsce.

Fujifilm gwarantuje wynagrodzenie wysokości 2000 złotych netto oraz pokrycie kosztów wyprawy. więcej


Fujifilm HS35

Zbliż Europę III - zadanie trzecie

2013-09-06

To już ostatnie zadanie w trzeciej edycji konkursu Zbliż Europę z Fujifilm. Wygrana coraz bliżej! Nagrodami są: pokrycie kosztów podróży do wybranego miejsca w Europie, 2000 złotych oraz aparat Fujifilm HS35EXR.

Wszystkim, którzy napisali recenzję aparatu bardzo dziękujemy za zaangażowanie. W dniach 6-15 września przygotuj plan swojej tygodniowej podróży marzeń do wybranego zakątka Europy. Zwycięzca konkursu odbędzie taką podróż. Plan powinien zawierać miejsca, które zwycięzca zbliży aparatem Fujifilm HS35EXR, środki transportu, którymi będzie się przemieszczać, a także plan każdego dnia i budżet potrzebny do zrealizowania założeń.

Kryteria:

1. miejsce, które wybierzesz musi znajdować się w Europie (może to być więcej niż jedno miejsce),
2. w opisie odpowiedz na pytanie: dlaczego właśnie to miejsce będzie idealne na podróż marzeń z Fujifilm? dlaczego jest ono tak ciekawe, że osoby, które będą czytały blog, prowadzony przez Ciebie w trakcie wyprawy, nie będą się mogły doczekać kolejnego wpisu?,
3. podróż trwa +/- 7 dni,
4. przedstaw budżet, który potrzebny Ci jest na wyprawę (transport, zakwaterowanie, wydatki, które poniesiesz w odwiedzanych miejscach),
5. pamiętaj, że zbliżasz. Co dokładnie zbliżysz aparatem HS35?

Regulamin dotyczący trzeciego zadania:

1. Artykuł powinien być autorskim tekstem uczestnika konkursu. Wykrycie, że jest on plagiatem oznacza dyskwalifikację uczestnika.
2. W artykule mogą znaleźć się zdjęcia, informacyjnie obrazujące opisywane miejsca. Użycie zdjęć, których uczestnik konkursu nie jest autorem, jest dozwolone. Zdjęcie w tym wypadku jest uznawane za cytat i powinno zostać wyraźnie podane jego źródło (blog lub portal, traktowany jako wirtualny serwis, z którego czerpać można informacje), a jeśli jest taka możliwość także nazwisko autora cytowanego zdjęcia. Źródło zdjęcia oraz nazwisko autora powinno znajdować się w pod lub nad zdjęciem.
3. Nie ma wyznaczonego limitu słów ani zdjęć, które powinny być zawarte w artykule.

Regulamin konkursu:  http://zblizeurope.fujifilm.pl/regulamin.html

Gdzie piszesz artykuł o podróży marzeń (do wyboru):

- na www.MyFinePix.pl (jeśli nie masz profilu, załóż, a następnie przejdź do działu Fotoblogi > "Dodaj wpis" /link do wpisu blogowego wklej do swojego profilu na zblizeurope.fujifilm.pl,
- na swoim blogu (np. Blogspot) /link do wpisu blogowego wklej do swojego profilu na zblizeurope.fujifilm.pl,
- na stronie podroze.pl (zarejestruj się i przejdź do rubryki Wasze Wyprawy > Dodaj Wyprawę /link do wpisu blogowego wklej do swojego profilu na zblizeurope.fujifilm.pl.

Powodzenia!