Weź udział w rekrutacji
na stanowisko
fotografa-podróżnika.

Zwycięzca wyłoniony na drodze trzyetapowego konkursu pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy.

Otrzyma ponadto aparat z 30-krotnym zoomem Fujifilm HS35. Tym modelem zbliży wymarzone miejsce.

Fujifilm gwarantuje wynagrodzenie wysokości 2000 złotych netto oraz pokrycie kosztów wyprawy. więcej


Fujifilm HS35

Zbliż Europę III – zadanie drugie

2013-08-26

Dziękujemy za rejestrację w konkursie Zbliż Europę III.

Poniżej znajduje się informacja dla osób, które zarejestrowały się w konkursie Zbliż Europę III i wgrały zdjęcie Zbliżenie.

Przypominamy, że aby wygrać konkurs, należy wykonać wszystkie zadania. Treść trzeciego (ostatniego) podamy 6 września.

Wygraną w konkursie jest podróż do wymarzonego zakątka Europy, aparat HS35EXR oraz 2000 PLN.

 

W dniach 26.08-5.09 napisz recenzję dowolnego aparatu fotograficznego w serwisie (do wyboru):

1.       www.myfinepix.pl Zarejestruj się w serwisie lub jeśli masz już konto zaloguj i w dziale Opinie napisz recenzję aparatu, wgraj link do tej opinii w swoim profilu na www.zblizeurope.fujifilm.pl,

2.    www.fujiklub.pl Zarejestruj się w serwisie lub jeśli masz już konto zaloguj. Następnie przejdź do działu SPRZĘT>RECENZJE-ZBLIŻ EUROPĘ i kliknij przycisk DODAJ RECENZJĘ, a następnie napisz swoją recenzję. Poczekaj na zatwierdzenie jej przez administratora strony; kiedy Twoja recenzja pojawi się w zakładce SPRZĘT>RECENZJE-ZBLIŻ EUROPĘ, wgraj link do niej w swoim profilu na www.zblizeurope.fujifilm.pl,

3.       lub na swoim blogu, który prowadzisz na innej platformie (np. Blogspot). Link do artykułu wgraj do swojego profilu na zblizeurope.fujifilm.pl.

 

Kryteria oceny recenzji:

1.       Recenzja powinna zawierać wyczerpującą opinię i osobistą ocenę aparatu, powinien znaleźć się w niej obszerny opis doświadczeń w pracy z aparatem.

2.       W recenzji powinny znaleźć się zdjęcia zrobione przez Uczestnika konkursu recenzowanym aparatem. Zdjęcia produktu (aparatu) mogą być zapożyczone z Internetu, gdyż umieszczenie takiego zdjęcia pełni funkcję informacyjną. W takim przypadku jednak prosimy o umieszczenie pod zdjęciem adresu strony internetowej, z której zapożyczone zostało zdjęcie.  Zdjęcia produktu (aparatu) mogą znaleźć się w recenzji, ale nie muszą.

3.       Recenzja ma być autorstwa uczestnika konkursu, a wykrycie przez organizatora konkursu,że praca jest plagiatem oznacza dyskwalifikację.

4.       Nie ma limitu słów ani zdjęć w recenzji.

 

Regulamin konkursu Zbliż Europę III: http://zblizeurope.fujifilm.pl/aktualnosci,1.html.

Zapraszamy na forum: http://www.myfinepix.pl/pl/forum.